מי אני

ערן כץ פסיכולוג קליני

נעים מאוד. שמי ערן כ"ץ, אני פסיכולוג קליני מומחה (מספר רשיון משרד הבריאות 98408).
אני מטפל בילדים ונוער, ובמבוגרים, בקליניקה פרטית במרכז תל אביב.
אני גם כותב את הבלוג "על הספה" שמוקדש להתבוננות מזוויות שונות על עולם הפסיכולוגיה.


הכשרה ורקע מקצועי

סיימתי תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה וביולוגיה במסלול מדעי המוח באוניברסיטת תל אביב ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד, גם כן באוניברסיטת תל אביב.

ניסיוני הטיפולי כולל עבודה במסגרות מגוונות ועם קבוצות גילאים שונות.

פעלתי בשירות הפסיכולוגי-חינוכי של רמת השרון, שם ליוויתי תהליך קבוצתי כיתתי תוך ליווי של המורה וביצעתי התערבות טיפולית פרטנית עם מספר ילדים.
פעלתי גם כמטפל במרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בבית החולים תל השומר, שם טיפלתי בילדים ובני נוער שהגיעו עם מגוון בעיות ומצוקות ועבדתי רבות גם עם ההורים במקביל לטיפול בילד.
פעלתי גם כפסיכולוג במרפאת החרדה והמרפאה הפסיכוסומטית במרכז שניידר לרפואת ילדים אליהן מגיעים ילדים ובני נוער עם קשת של בעיות חרדה או בעיות פסיכוסומטיות, בגישת טיפול קצרת-מועד וממוקדת המשלבת עבודה קוגניטיבית-התנהגותית עם כלים מגוונים כגון ביופידבק, דמיון מודרך ועוד.

עבדתי במשך שש שנים נפלאות במרפאה הציבורית לבריאות הנפש בפתח תקווה, בתחילה כמתמחה בפסיכולוגיה קלינית ולאחר מכן כפסיכולוג קליני מומחה. במסגרת עבודתי במרפאה טיפלתי באוכלוסייה מגוונת מאוד, החל בילדים צעירים ומשפחותיהם וכלה באנשים מבוגרים. במרפאה התנסיתי בגישות שונות לטיפול, כולל טיפול קצר-מועד ושילוב של גישות ממוקדות גוף בטיפול. אני מאמין שהצלחת הטיפול תלויה ביכולת של המטפל ולהכיר את המטופל בסבלנות על מנת להתאים את הטיפול לצרכיו ויכולותיו.

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר בטלפון 054-4270281 או לשלוח הודעה בעזרת טופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם.